PAcamera Club fotografie 1985-2015

PAcamera_kwEkspozycja od 13 marca do końca kwietnia 2015

13 marca 2015 o godz. 18.00
zapraszamy na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii z okazji jubileuszu 30-lecia
„PAcamera Club fotografie 1985-2015”

Autorzy fotografii:
Stanisław J. Woś, Piotr Bułanow, Tomasz Michałowski, Marek Miś, Radosław Krupiński, Tadeusz Krzywicki, Piotr Malczewski, Grzegorz Jarmocewicz, Jarosław J. Jasiński, Ewa Przytuła, Izabela Muszczynko, Michał Zieliński, Waldemar Żyliński, Piotr Kopciał, Dariusz Dołubizno, Grzegorz Sadowski, Sławomir Romaniuk, Jan Czerniecki, Andrzej Abramowicz, Marek Wasilewski, Zbigniew Słowikowski, Adelina Woś, Mateusz Woś, Wojciech Faliński, Dariusz Sztelmer-Stabiński, Wojciech Arasimowicz, Grzegorz Pietrołaj, Jarosław Borejszo.

Kurator wystawy – Radosław Krupiński
Wystawa została zrealizowana w ramach Stypendium Miasta Suwałki

Wystawa została przekazana do zbiorów Muzeum Okręgowego w Suwałkach – Centrum Sztuki Współczesnej & Galerii Andrzeja Strumiłły

Ekspozycja wystawy do końca kwietnia 2015