Noc Muzeów 2014

Noc Muzeów – 17 maja 2014 – 18.00 – 23.00

zapraszamy do galerii na 2 pokazy filmowo – fotograficzne

20.00 – Radosław Krupiński – prezentacje fotograficzne:
– „PAcamera Club – retrospekcja”
– „X lat Małej Szkoły Fotografii w Suwałkach”

Prezentacja twórczości najważniejszych autorów PAcamera Club z okazji zbliżającej się rocznicy XXX lat powstania grupy (1985 r.) Zostaną również pokazane fotografie młodych twórców – absolwentów Małej Szkoły Fotografii, którzy tworzą nowe pokolenie fotografików suwalskich, będących uczniami założycieli PAcamery.

PAcameraAutor fotografii – Piotr Bułanow (samowyzwalacz), okolice Zelwy, 15.04.2007
Na fotografii (od lewej):
Piotr Bułanow, Radosław Krupiński, Izabela Muszczynko, Grzegorz Jarmocewicz, Piotr Kopciał, Wojciech Faliński, Marek Wasilewski, Stanisław Woś, Michał Zieliński.

22.00 – Hubert Stojanowski – autorski pokaz fotograficzno – filmowy „PROSTOKRZYWKI W SIECILINIACH”

Stojanowski_linia

dodatkowo zwiedzanie aktualnych wystaw:

– „TAROT RUNY ALFABET” – wystawa akwaforty Jurija Jakowenki /Grodno/
– „JAPONIA 1978” – wystawa fotografii Andrzeja Strumiłły
– „BIAŁA CZAPLA” – wystawa fotografii Krystyny Zachwatowicz z pobytu w Japonii (1996)